Logo

Maak kennis met Valk Welding op de TechniShow 2024

Het is weer zover: ook dit jaar kunt u ons team ontmoeten op de nieuwste editie van de TechniShow vakbeurs in Utrecht. Van 12 tot 15 maart staan wij voor u klaar op stand 7B010 voor klantspecifiek advies, een potje sparren of gewoon een gezellig bakje koffie.

Onze lasrobots

Valk Welding staat bekend om betrouwbare robotinstallaties en geavanceerde software. Op de nieuwste editie van de TechniShow kunt u daarom kennismaken met een Valk Welding FRAME-E lasrobotinstallatie en een robotcel met ARC-EYE CSS adaptieve software. De Valk Welding ARC-EYE CSS werkt met een roterende lasercamera en zorgt voor nauwkeurige lasnaadvolging op de vlamboog, zelfs bij complexe lassen en reflecterende materialen. Natuurlijk staat ons team u graag te woord om al uw vragen te beantwoorden.

Software demonstraties

Dit jaar demonstreren wij niet alleen DTPS-software, maar ook een nieuwe geavanceerde manier van lasrobotprogrammering: ARP powered by ArcNC for Panasonic. Deze software automatiseert tijdrovende stappen in het programmeringsproces, waaronder lasnaaddetectie. Hoe werkt het? Log in op onze cloudgebaseerde software, upload een 3D-definitie van uw te lassen product en bevestig de automatisch geïdentificeerde lasnaden, lassequenties, robotposities en -transities. Download vervolgens het gegenereerde lasprogramma in één klik.

Wij kijken ernaar uit om u te ontmoeten! Klik hier om u gratis aan te melden voor de TechniShow 2024.

Nieuws

Contact

Wij denken graag met u mee in het vinden van oplossingen voor uw vraagstukken rondom (las)automatisering, lasdraden en consumables. Wij zoeken de verbinding en zijn liever een partner dan een leverancier.